Nabídka služeb

Naše firma KOUPELNY OBSELKA DESIGN s.r.o. se zabývá návrhy a dodávkami vybavení koupelen a sociálních zařízení, jak pro individuální investory, tak pro veřejný sektor.

Jakkoliv se může zdát vybavení koupelny jednoduchou záležitostí, z vlastních dlouholetých zkušeností můžeme říci, že skloubení designu a ergonomie spolu se správnou funkčností, vyžaduje řadu zkušeností a odborných znalostí.

Nabízíme jak luxusní designové kolekce ze sortimentu významných výrobců koupelnového vybavení, tak i výrobky komfortní a standartní kategorie.

Práce s každým zákazníkem je individuální. Vycházíme jak z prostorových a finančních možností, tak se zvyklostí a velikosti rodiny investora. Vždy se snažíme společně najít to nejlepší řešení. Koupelna se totiž realizuje zpravidla na více než několik let a je pevnou součástí stavby, jejíž hodnotu může výrazně ovlivnit, je tedy vlastně dlouhodobou investicí.

Široká nabídka v našich koupelnových studiích nám práci značně usnadňuje. Rovněž možnost ztvárnění budoucí koupelny v trojrozměrném prostoru spolu s možností vyzkoušet si řadu funkčních výrobků na vlastní kůži vede ve většině případů k uspokojení představ zákazníka a vytvoření koupelny, která je originálem a vyjadřuje osobnost svého majitele.

Veškeré zednické a obkladačské práce provádějí odborníci, jejichž nemalé zkušenosti a neustálé zdokonalování se v moderních postupech i materiálech je předurčují k vytvoření výsledku, s nímž budete maximálně spokojeni. Za kvalitu řemeslných prací Vám naše firma KOUPELNY OBSELKA DESIGN s.r.o. ručí.

REALIZACE / REKONSTRUKCE KOUPELNY

Realizace začíná Vaší poptávkou, poté dohodou o termínu nezávazného zaměření prostoru k přesnosti cenové nabídky. Po zaměření na místě si s Vámi dohodneme schůzku u nás v koupelnovém studiu nebo emailem, kde zpracujeme nezávazně a ZDARMA technický nákres příček Vaší nové koupelny dle Vašich požadavků.

Když se společně dostaneme do finální podoby návrhu půdorysu koupelny a okolní plochy (první schůzka), tak nás zajímá, zda jste nad míru spokojeni..?

Pokud ano, necháme Vám vše rozležet, poradit se doma a můžeme se dohodnout na další 2. schůzce, kde vybíráme, doporučujeme a umisťujeme zařizovací předměty, vybíráme typ obkladu a dlažby, vše nezávazně a ZDARMA! K tomuto účelu nám taktéž slouží internetová prezentace, kde se snažíme zboží třídit, zařadit pro Vaše pohodlí výběru. Jako šéf projektu říkám, prezentace ještě není přímo úměrná osobnímu jednání, ale na všem pracujeme na maximum.

Pokud budete mít zájem o Grafický návrh 3D včetně osobního poradce, tak účtujeme 3000,- Kč a zpracováváme ho přímo s Vámi (3. schůzka).

Grafický návrh doporučujeme z důvodu přesnosti pokládek a odsouhlasení dořezů obkladů a dlažeb. Po zpracování grafického návrhu je nabídka přesná bez rezervy dle návrhu (nezbývá poté na stavbě spousta balíků obkladu, popřípadě nechybí - což se děje na stavbě při odhadech a změnách bez grafického návrhu, tím se vše samozřejmě prodražuje, zbývá materiál a hlavně starosti navíc..!!) Po zkušenostech jednoduše řečeno, co nevyřešíte virtuálně u stolu s grafikem, řešíte kompromisy na stavbě, kde není čas a výsledek nemusí být ten vysněný!

Po těchto schůzkách Vám zpracujeme cenovou nabídku dle společné dohody, která je nezávazná. Cenová nabídka je položková včetně rozpisu zboží, hrubého materiálu a návaznosti montáží. V případě změn lze s nabídkou pracovat a měnit ji.

Po dohodě Vám připravíme Smlouvu o dílo s přesným termínem, rozpisem montáží a záruk.

Následně přicházejí na řadu stavební práce, montáž Vámi zvoleného sanitárního vybavení, položení dlažby, obkladů, případně montáž nábytku, vymalování stěn a závěrečný úklid.

Naše firma je řádně pojištěna, reference rekonstrukce koupelen nebo bytových jader najdete na titulní stránce našeho webu.

V případě dotazů termínů nebo jiných technických otázek se neváhejte obrátit na stavby-vedoucího p.Obselku - písemně na info@koupelny-obselka.cz