wellness
Nabídka
Víte že ...?

Hydromasážní systém vnese teplé vodě energii a uvede ji do pohybu v požadovaném směru a intenzitě. Efekt hydroterapie a relaxace má blahodárné účinky. Hloubkově prohřívá organismus, zlepšuje krevní oběh, prospívá kůži, kterou tonizuje. Hydromasáž navozuje pocit uvolnění, pomáhá odbourávat stres, uvolňuje mysl a má povzbuzující účinky na tělesnou výkonnost. Dopřává tak dokonalý odpočinek tělu i mysli. Hydroterapie spočívá v různých typech podhladinových masáží. Než si vyberete vlastní masážní systém, seznamte se, jak jednotlivé typy fungují, v čem se odlišují a zvolte ten, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Hydro, Air nebo Hydro/Air.

Masážní vany neslouží pouze k relaxačním účinkům na náš organismus, ale jsou stále více využívány k léčebným procedurám v prevenci onemocnění pohybového aparátu a také v době rekonvalescence. 

Vzduchová masáž - AIR: Pokud si chcete pořídit airmasážní vanu spíše k relaxačním účelům, výborně Vám poslouží tzv. perlivá masáž. Tato masážní vana využívá k masáži vzduch, který prochází skrze trysky umístěné ve dně vany. Masáž je vhodná pro celkovou relaxaci a regeneraci organismu a navození pocitu klidu a harmonie. Výborně se také osvědčuje při nespavosti (zklidní mysl a připraví tělo na spánek) a lehkých psychických obtížích. 

Vodní masáž - hydromasáž: Tato hydromasáž je tou nejlepší volbou při léčbě zdravotních potíží. Pomáhá zlepšit krevní oběh a prokrvit orgány a svaly, mírní svalové křeče a působí blahodárně na celý pohybový aparát. 

Nabízené vířivky mají možnost mít zabudovány oba tyto masážní systémy Hydro/Air (což je ideální volba pro ty, kdo by si chtěli dopřát kvalitní masáž celého těla a zároveň si občas ve své vaně pouze odpočinout od všedních starostí.

Nabízené masážní systémy jsou osazeny kvalitními kompresory s příhřevem. Pro dokonalou hygienu vždy doporučujeme u hydromasážní systém u proplach. Tzn. že se antibakteriální rozvod hydromasáže dokonale propláchne, pomocí šetrného čistícího prostředku. Proces trvá 3 minuty a vana je čistá, vysušená takzvaně propláchlá. Jednoduše řečeno, pokud nechcete mít věrážku a podobné kožní problémy tak vanu bez ,,proplachu´´ ani nekupujte! V případě „air“ masáže jsou vany vždy osazeny automatickým vysoušením, tzn. po vypuštění vody s vany se masážní trysky vysuší vzduchem z kompresoru.

Vhodným doplňkem všech van může být barevná chemoterapie, vonná aromaterapie, případně osvětlení či příhřev vody.

U výrobce kterého nabízíme si můžete počet trysek připlatit a navolit umístění, jak k hydro tak k air masáži.

Montáž masážních systémů je možná do jakékoli akrylátové vany.

Pro přípravu v hrubé stavbě doporučujeme samostatný přívod elektro k vaně, ovládanou samostatným vypínačem v koupelně včetně jističe pro masážní vanu. V případě proplachu u vany také přívod studené vody. Tyto přívody energie a vody umístěte kamkoli pod vanu.

Dopřejte si kvalitní masáž a relax, kterou Vám poskytne každá nabízená masážní vana! Naše společnost zajišťuje přípravu a montáž  masážních van, panelů, či SPA bazénků do novostaveb a bytových jader.

Koupelny Obselka na Facebooku