Vyhrajte pobyt v Tatrách

Pro jednoho z Vás, 4x do roka, za 20-ti letou důvěru jsme připravili soutěž o 7 denní pobyt v Tatrách!

Tato soutěž se uzavírá koncem každého 3 měsíce v roce a platí pro zákazníky, kteří od nás v daných měsících zakoupili zboží za více než 60.000 Kč včetně DPH a zašlou email na info@koupelny-obselka.cz s heslem "SOUTĚŽÍM O POBYT V TATRÁCH", včetně čísla potvrzené objednávky.

Koncem každého 3 měsíce v roce informujeme jednoho výherce, kterému předáme výhru 7 DENNÍ POBYT V TATRÁCH a dohodneme termín a způsob ubytování v Tatranských roubenkách. K transparentnosti soutěže zobrazujeme na webu fotky realizace zákazníka a pocit z ubytování, které nám zašlete ihned po Vašem pobytu včetně fotek realizace koupelny.

Výhra Pobytu v Tatrách zahrnuje ubytování v překrásné plně vybavené Tatranské roubence na 7 dní pro maximálně 6 osob. Roubenky se nachází v malebné srubové dědince v čarokrásném kraji středního Slovenska, Liptově na úpatí nízkých Tater. Při pobytu budete mít maximální soukromí v celé roubence s vlastním pozemkem, pro nerušené chvíle Vašeho oddychu. Samozřejmostí roubenky neomezený Wi-fi přístup na internet, parkovací místo u roubenky, dřevo do krbu, satelitní televize, kuchyně, koupelna, terasa a standardní vybavení. Dostupnost obchodů a restaurací poblíž ubytování. Výhra nezahrnuje dopravu a stravu. Vzdálenost například z Prahy nebo z Českých Budějovic je cca 480 km. 

Kousek od ubytování doporučujeme zažít spoustu aktivit, jako například Aquapark Tatralandia, Thermal park Bešenova, AquaRelax Dolný Kubín, známé turistické výstupy v národním parku, například Štrbské Pleso, Lomnický štít a jiné krásy Nízkých a Vysokých Tater, které nabízí čerstvý vzduch, cyklostezky a nekonečné procházky v horách. 

Termín pobytu s výhercem je smluvný dle společné dohody a volné kapacity roubenek. Tuto výhra nelze vyměnit výherci za finanční hotovost či jiné zboží. Výhra má roční platnost.

Vřele doporučujeme jako vzpomínku k Vaší krásné koupelně! Nechte se inspirovat týdnem v Tatrách v naší fotogalerii.