Carpet
Nabídka
Víte že ...?

Naší každodenní součástí je vodovodní baterie, nabízíme mnoho tvarů, stylů, povrchů a použití. Baterie nabízíme vždy od výrobců v originálním balení s originální kartuší, která dává baterii životnost a kvalitu. Nabízíme jak povrchové baterie s připojovací roztečí 15cm nebo 10cm, tak podomítkové, které zaberou méně místa a jsou vhodné pro veškerá umístění, jak k umyvadlu, do sprchového koutu tak k vaně nebo do kuchyně. U podmítkových těles nemusíte mít obavu poruchovosti, jelikož vše je opravitelné přístupem přes ovládací páku, bez bourání. Podomítkové baterie do sprchového koutu nebo k vaně mohou být určené až pro tři vývody.

Podomítkové baterie pro jeden vývod: 

Ve sprše slouží pro osazení horního deště nebo ruční sprchy. U vany slouží pro napouštění přepadem sifonu, chrličem z vany nebo ze stěny. Jeden vývod znamená pouze jedno místo výtoku nastavené teploty vody z podomítkové baterie, který můžete umístit prakticky kamkoliv.

Podomítkové baterie pro dva vývody:

Ve sprše slouží pro vývod ruční sprchy + horního deště nebo například masážních trysek. U vany slouží pro napouštění přepadem sifonu, chrličem z vany nebo ze stěny+ ruční sprchy, která může být vytahovací z vany nebo vyvedená ze stěny. Dva vývody znamenají dvě místa výtoku nastavené teploty vody z podomítkové baterie, který můžete umístit prakticky kamkoliv a přepínat na baterii mezi prvním a druhým výtokem. U dvou výtoků doporučujeme, aby v poloze při spuštění baterie tekla voda do používanějšího vývodu a po přepnutí z méně používaného vývodu.

Podomítkové baterie pro tři vývody:

Ve sprše slouží pro vývod ruční sprchy + horního deště + například masážních trysek. U vany slouží pro napouštění přepadem sifonu, chrličem z vany nebo ze stěny + horního deště + ruční sprchy, která může být vytahovací z vany nebo vyvedená ze stěny. Tři vývody znamenají tři místa výtoku nastavené teploty vody z podomítkové baterie, který můžete umístit prakticky kamkoliv a přepínat na baterii mezi prvním, druhým a třetím výtokem.

Termostatické baterie:

Velmi oblíbené jsou termostatické baterie, které nám zajišťují pohodlí a bezpečné mytí. Ovládání je velmi jednoduché, jedním ovladačem ovládáte regulaci teploty průtoku vody, kde má každá baterie ,,pojistku proti opaření´´nastavenou standardně na 38 stupňů Celsia. Právě tato funkce je velmi oblíbená v rodinách s malými dětmi. Druhým ovladačem ovládáte intenzitu průtoku nastavené teploty vody. Jednoduše řečeno, při vstupu do sprchy nebo vany pouze pustíte průtok a čekáte na teplotu vody a poté se pohodlně sprchujete. Nehrozí nebezpečí opaření při mydlení v nedostatečně prostorném sprchovém koutě, jako se to děje u pákových baterií, o kterou jednoduše zavadíte a změníte teplotu. Termostatické baterie se vyrábí pro sprchy a vany, jak povrchové tak podomítkové. Dále je výrobci nabízí pro umyvadla a bidety, popřípadě výtokové ventily do společných prostor.

Naše společnost zajišťuje montáž baterií a armatur v hrubé stavbě a následnou kompletaci.

Koupelny Obselka na Facebooku

 •  Vimperk
  • Pasovská 243
  • Tel.: 388 413 838
  • Po-Pá 7:30- 12:00 13:00 - 17:00 hod.
  • So 8:30 - 11:30 hod.
 •  České Budějovice
  • Litvínovická 1428
  • Fax.: 387 983 461
  • Tel. (+420) 725 104 013
  • Tel. (+420) 725 539 878
  • Tel. (+420) 725 539 874
  • Po-Pá 8:00 - 18:00 hod.
  • So 9:00 - 13:00 hod.

Nabídka