• Polysan
  • Vana
 
1 2
Nabídka
Víte že ...?

V široké nabídce akrylátových van si můžete vybrat vany různého tvaru a materiálu. Například výrobce Polysan nabízí vany z opravitelného akrylátu s vysokým leskem a tloušťkou, mají dlouhou životnost doporučujeme!

Vedle délky a šířky vany jsou důležitými parametry hloubka a objem. V případě novostavby doporučujeme hledět na typ vany ještě před hrubým rozvodem vody! U vany se zamyslete také na způsobu napouštění vody do vany a umístění vanové baterie. U povrchových baterií rozměry umístění doporučují výrobci van. U podmítkových baterií je to na vás. Vanu můžete napouštět baterií ze stěny, baterií z vany, přepadem přes vanový sifon, nebo „chrličem“ vody z podmítkové baterie.

Sprcha u vany může být vyvedena z povrchové baterie, v případě podmítkové baterie, ze stěny, nebo z vany.

Náš sortiment nabízí vany do nejrůznějších koupelen, ať už mají rozměr 4 m² nebo 20 m². Pro malé koupelny typu bytového jádra jsou k dispozici vany již od 120 cm s možností doplnění o vanovou zástěnu, která zároveň slouží i jako sprchový kout. Do velkých koupelen doporučujeme spíše velké originálně tvarované vany o délce až 190 cm. Pyšní se bohatým vnitřním prostorem a dodají originální a jedinečný vzhled každé koupelně.  Cílem je přinášet vám stále něco nového. Výsledkem spojení výrobců s předními designéry jsou nevšední tvary, ze kterých lze vybírat, pro jedinečnost vaší koupelny a praktické řešení problémů s prostorem. Malinké upozornění, pro záruku Vaší vany je nutné usazení na originální nožičky (podporu) vany.

Vanu si u nás můžete vybrat podle stylu, tvaru, termínu dodání a výrobce. 

Naše společnost nabízí montáž van od usazení po podezdění.

Koupelny Obselka na Facebooku