Stavební pouzdra
Nabídka
Víte že ...?

Stavební pouzdra pro zasouvací dveře do zdi jsou velmi elegantním a chytrým řešením do všech typů interiérů - bytů i kanceláří, skladů, hotelových pokojů, nemocničních i sociální zařízení. Pouzdra pro posuvné dveře umožní efektivní využívání těchto prostorů. K praktickým přednostem tohoto systému patří oproti klasickým otáčivým dveřím v první řadě úspora místa vzniklá díky tomu, že se dveře zasunou přímo do stěny. Otevírání klasických otáčivých dveří zabírá prostor, který často není k dispozici, nebo by mohl být využitý k jiným účelům. Zásuvné dveře fungují efektivně a neomezují.

Stavební pouzdra doporučujeme zejména do bytového jádra kde je málo místa na průchod mezi koupelnou, WC a šatní skříní.

Stavební pouzdro je stavitelné pro tloušťku 10cm při plných nebo celoskleněných dveřích nebo 12,5cm při prosklených dveřích s rámečkem.

V případě bytového jádra je možné umístit systém ,,Zákryt´´ kde dveře zajedou vedle sebe, do jednoho místa, tloušťka tohoto pouzdra je 17,5cm nebo 22,5cm. Stavební pouzdro nabízíme do sádrokartonu, kde je jednodušší montáž nebo do zdiva. Obě varianty pouzder se nechají kombinovat s Ytongovou stěnou.

Naše společnost zajišťuje i montáž stavebních pouzder a to zejména do bytových jader a rodinných domů.

Koupelny Obselka na Facebooku