• Concrete
 • Agora
 • série Lace
 • Zlaté ceny OD
 • treverkhome
 
1 2 3 4 5
Nabídka
Víte že ...?

Nabízíme obklady a dlažby po internetu formou objednání přímo z e-shopu obkladů a dlažeb ! 

V e-shopu si vyberete přímo zda hledáte Koupelnové série pro Vaši novou koupelnu

Dlažby do obývacího pokoje, chodby atd. 

Tenké obklady a dlažby 3mm, aby jejich minimální výška nenarušila okolní místnosti bez bourání podlahy. Výhodou je pokládka 3mm dlažby nebo obkladů přímo na původní povrch, tím padá investice do rekonstrukce původní podlahy.

Ekonomické dlažby do technických místností, kde nepotřebujete design, ale funkčnost za minimální cenu

Designové stěny na vylepšení Vašeho obývacího pokuje, krbu či pohledové stěny

Obklady na venkovní fasády vašeho domu

Kuchyňské obklady do Vaší kuchyně

Mozaiky, skleněné obklady, dlažby na terasy včetně schodnic nebo dekorativní panely přes původní umakart do bytového jádra.

Zabýváme se také výprodejem obkladů a dlažby ve zbytkovém nebo paletovém množství v první nebo druhé jakosti z našich skladů za příjemné ceny. U tohoto zboží účtujeme dopravné nebo je možnost dopravit a odebrat přímo z poboček.

Jelikož v takovém množství by jste nemohli rozpoznat, který obklad nebo dlažba k jaké patří, tak jsme je pro Vás přehledně vytřídili. Každá série nabízí paletu odstínů obkladů, dlažeb a dekorací na výběr. Všechny koupelnové série, dlažby, designové stěny, kuchyňské obklady, mozaiky atd. můžete filtrovat nejenom podle vašeho požadovaného stylu, ale také dle Rychlé volby Povrchového materiálu!

Uvedeme na příkladu u DLAŽEB : při zvolení dlažeb si v horním menu Rychlá volba - Povrchového materiálu zadáte filtr imitaci dřeva, okamžitě Vám systém vyhledá všechny série dlažby v imitaci dřeva..

V dalším příkladě KOUPELNOVÝCH SÉRIÍ : při zvolení koupelnových sérií si v hormím menu Rychlá volba - Povrchového materiálu zadáte např. filtr imitace pastelových barev, okamžitě Vám systém vyhledá všechny koupelnové série v imitaci pastelové barvy..

Pokud máte úplně jasno o názvu série nebo kódu výrobku, můžete zadat rovnou do pole Hledat na horní liště v e-shopu a systém začne hledat zadaný výraz. Uvádíme na příkladu zadání názvu Treverkhome.

V případě, že potřebujete dodávku obkladů nebo dlažby velmi rychle, tak filtrujte i termín dodání 2-7 dní nebo volbu dodavatel má skladem, opět je rychlá volba fukční u veškerého vybraného zboží. 

Určitě na Vás tlačí obkladač s termínem, myslete prosím na to, že koupelnu neděláte na týden a vyplatí se počkat a promyslet krásnou sérii co opravdu stojí za to a obkladače přesunout na jiný termín. Když má hodně práce, určitě mu nedělá problém si Vás prohodit za jiného zákazníka, popřípadě můžete poptat i naše služby a termíny.

Odstíny sérií mají k sobě totožnou tloušťku a většinou i povrch, pokud nejde o designově navržené série, kde je nutné povrchy materiálů kombinovat! Pokud se rozhodnete kombinovat například v koupelně jeden odstín série a k němu odstín z jiné série, vždy si ohlídejte rozměry, kalibrace uváděné výrobcem, zda na sebe budou pasovat spáry a tloušťky materiálů! Vyjímkou jsou většinou mozaiky a skleněné stěny, které jsou většinou tenší než ostatní materiál. Při lepení na stěnu by vznikl při obkládání problém, který se nechá řešit pouze upozorněním předem. Při montáži se většinou vynechává přesný rozměr, vynechaná plocha se vymázne lepidlem na přesnou tloušťku a dolepí v poslední fázi. Další variantou jak z toho ven je navržení samotné plochy v jednom materiálu a ostatní plochy v jiném materiálu (tam nemusíte řešit tloušťky, vzniká pouze to že na sebe nepasují spáry s vedlejší plochou) Pro tento případ je velice dobré zpracovat grafický návrh, kde vše zkonzultujete a odsouhlasíte s naším grafikem.

U podlahových dlažeb rozlišujeme mrazuvzdornost, otěruvzdornost a protiskluznost.

Mrazuvzdornost je nenasákavý střep dlažby pro venkovní i vnitřní použití. Pokud hledáte hezkou dlažbu do interiéru a je mrazuvzdorná, neznamená to že tam nepatří! Většina kvalitních dlažeb se vyrábí mrazuvzdorných i do interiéru, a to z důvodu, že si ji například položíte v obývacím pokoji a zároveň na terasu nebo do vstupu domu..

Otěruvzdornost PEI je odolnost proti povrchovému opotřebení.

Protiskluznost je povrchová vlastnost keramických dlaždic, která určuje vhodnost použití vybraného typu dlaždic pro konkrétní prostory k zajištění bezpečnému pohybu osob.

Rektifikovaná dlažba je přesná dlažba, její rohy jsou přesně 90 st. můžete ji pokládat na minimální spáru (cca 1,5-2mm), což je výhodné při údržbě. Dnešní novinkou jsou pro přesnost upevňovací klik-klop klínky, které udrží absolutní přesnost rohů a spáry.

Dlažby s plněprobarveným střepem nemusíte osazovat ukončovacími lištami ani řezat na kamenický roh 45st. Většinou se nazývají porcelanosa.

Ptáte se sami sebe zda malý nebo velký formát obkladů a dlažby?

Velkoformátové dlažby jsou trendem dnešní doby, pořád vnímáme u výrobců čím větší tím lépe. Ceny velkoformátových dlažeb u jsou nižší a nižší!, náklady na výrobu tím pádem také. U velkoformátových dlažeb je také výhodou údržba, není tolik spár jako u maloformátových. Použití těchto dlažeb doporučujeme všude, i do bytového jádra. Někteří skeptici píšou že do bytového jádra ne, ale ani jeden z nich neviděl tu hotovou krásu! Na šířce 160 cm vystředěné 3 šáry obkladu! Myslíte že ne? Že je hezčí menší formát a například 8 šárů?! My tedy ne, a máme argumenty proč!

 1. Údržba
 2. Opticky zvětšuje
 3. Cena montáže je už stejná, pokud se nejedná o rozměry nad 80cm 

Obklady a dlažby, které mají tloušťku 3 mm !

Novinkou u obkladů a dlažeb je také minimální tloušťka až 3mm !! Kvalita a nosnost střepu zůstává stejná jako u běžných tlouštěk. Výhodou pokládky při výměně podlahy je pokládka na původní dlažbu nebo pevný podklad, jelikož výška není znatelná, pouze o 3 mm + penetrace a vrstva lepidla! U běžné dlažby například tl.11mm je to v součtu s lepidlem cca. 15mm! A to je rozdíl. Díky tomuto materiálu Vám ubydou bourací práce spojené s demontáží původní dlažby, případné betonování, stěrkování do potřebné výšky zpět a pak opětovně montáž nové dlažby. Jednoduše nalepíte na původní podklad dle postupů výrobce Ceresit

Výhody 3mm obkladu nebo dlažby :

 1. Je tenká !
 2. Nabízená v nepřeberném množství odstínů, které můžete kombinovat.
 3. Nabízená ve velkoformátech v rozměrech až 3 x 1m.
 4. Možnost řezání vodním paprskem přímo na míru podle výkresu nebo zadání!
 5. Možnost lepení jak na podlahu tak na stěnu!
 6. Možnost na stěně kombinovat s běžným obkladem, nutné pouze podmáznout lepidlem do potřebné výšky běžného materiálu.
 7. Možnost běžného vrtání zařizovacích předmětů a doplňků.
 8. Můžete si obkládat sami, jelikož Vám necháme vyrobit na míru přesný kus na vaši stěnu a pouze přilepíte.
 9. Šetříte peníze za obkladače, šetříte čas ostatních montáží, jednoduchá montáž.

Skleněné obklady, plochy na míru:

Nabízíme Vám skleněné obklady ve všech designech odstínu RAL, včetně možnosti tisku nebo kombinace jakéhokoli obrázku či vzoru do potřebné plochy. Pokud máte zájem o obrázek je nutné jeho zaslání v PDF v nejvyšší kvalitě, popřípadě Vám doporučíme našeho grafika. Skleněné obklady se montují do kompletních ploch koupelny včetně podlahy, sprchových koutů v kombinaci například s bílým obkladem nebo převážně za kuchyňské linky nebo přímo do interiérů. Tloušťka skla je 6mm, může být také 8, 10 nebo 12mm, tenší jako jsou například 4mm nedoporučujeme, není dostatečně pevné! Pokud je skleněná plocha s více výřezi, výrobce doporučuje kalení skla, aby sklo neprasklo a bylo na podkladové ploše pevné. Po vykalení skla do něj nesmíte vrtat, jelikož by se okamžitě vysypalo, je pevné, odolné proti nárazu, ale otvory do něj se musí udělat před kalením! Pokud sklo není kalené, vrtání doporučujeme odborným montážníkem se speciálním vrtákem chlazeným vodou. V případě objednání skla doporučujeme odborné zaměření našim sklenářem nebo přesně okótovaný plán, z důvodu objednání přesné plochy a následné montáže za kterou poté neseme plnou záruku.

Dlažby a obklady do technických místností:

Většina zákazníků vybírá tyto dlažby s ohledem na cenu, nepřijdou jim designově důležité, jelikož na nich stojí auto, dřevo, kotel a jiné technické zařízení. Proto jsme Vám vybrali takové, které mají příznivou cenu, jsou mrazuvzdorné a mají potřebné parametry protiskluznosti. V případě že budete náročnější, tak jednoduše vybírejte v běžných obkladech (za výlevku, umyvadlo atd.) nebo dlažbách s parametry protiskluznosti R9.

Designové stěny:

Stále přibývá zákazníků, kteři si chtějí prostředí interiéru zvýraznit jedním kusem plochy s výrazným materiálem, například stěnu za televizí, v kuchyni nebo za kamny. V tomto případě vítězí sklo, imitace štípaného kamene nebo jednoduché keramické obkladové plochy s designem vzorů imitace dřeva, mozaiky, imitace mramoru nebo imitace kamene. Proto jsme tuto nabídku nazvali designové stěny! Lepení ploch není časově náročné, pouze oživí a zvýrazní váš interiér. Mrazuvzdorné prvky nabídky Designových stěn lze také pro venkovní použití například na fasády, jejich sokl nebo pouhé zvýraznění různých pohledových přizdívek.

Kuchyňské obklady:

Otázkou zákazníka při výběru kuchyňských obkladů jaký rozměr obkladů? Nabízíme Vám kuchyňské obklady od rozměru 10x10cm, které jsou běžným standartem u obložení stěn v kuchyni. U této varianty vždy přemýšlejte zda obklad bude zvýrazněný odstínem spárovací hmoty, dělá vždy to třešinku na dortu! Možností výběru jsou ze zkušenosti také typické koupelnové obklady v odstínech nebo prvcích vybrané série vystředěné vůči plochám v kuchyni. Například série Defile od českého výrobce Rako. Pokládku můžete volit svisle nebo vodorovně, popřípadě kombinovat s mozaikou nebo sklem například v pozici odsávání par nebo doplnění nehezkého dořezu obkladů atd. Stálým negativním argumentem je údržba spár v kuchyni, my říkáme nebojte se! Dnešní spárovací hmoty Ceresit CE40 s příměsí stříbra (antibakteriální) snesou opravdu velkou zátěž. Jedinou podmínkou údržby spár je nepoužívat agresivní přípravky na údržbu! Musíte si uvědomit, že máte nově obložené plochy na kterých se sice časem udělá film mastnoty, nečistot, ale pokud nelze odstranit jarovou vodou nebo šetrným přípravkem, zbývá pouze parní čistič! Hlavně nepoužívat agresivní přípravek, který se používá na letité plochy, kde už není jiné pomoci a hlavně před lety byly spáry cementové, pískové a nikdo z výrobců neuměl řešit technologii na údržbu spar! Pokud agresivní přípravek použijete na novou spáru, téměř zlikviduje a spojí její filtr ochrany s nečistotami na povrchu a tím už si opět můžete stěžovat na údržbu spárovací hmoty. Jednodušší plochy pro obklad v kuchyni jsou sklo nebo obklady tloušťky 3mm, které Vám vyrobíme přesně na míru pro Vaší kuchyň. Montáž těchto ploch je také jednodušší a méně náročná. Zaměřuje a montuje se až po usazení kuchyně = čistá práce.

Dlažby pro venkovní terasy a schodnice:

Pro venkovní použití se hodí veškeré dlažby s označením mrazuvzdorná, bohužel na trhu jsou také dlažby s označením mrazuvzdorná a nemá to s kvalitou a nenasákavím střepem nic společného, takový materiál ani nenabízíme, i když nás doba nutí. V naší nabídce najdete nepřeberné množství mrazuvzdorných dlažeb se spousty doplňků jako jsou schodnice, sokl, ukončení, bombáta.

Upozornění: Při lepení obkladů a dlažeb na terasy nebo schodnice nezanedbávejte a neřetřete na stavební chemii! Takové lepení například terasy má svůj postup, nestačí pouze flexi lepidlo, je to nemalá alchimie pokud nechcete po zimě lepit a investovat znovu! Zaměřte se na stavební chemii Ceresit, která Vám nabízí postup lepení a použití materiálů jeden po druhém, aby dílo bylo tak jak má a hlavně v záruce výrobce a dodavatele montáže!

Pár drobných rad při venkovním lepení obkladů a dlažeb - neberte to jako postup, ale jako zkušenosti! :

 1. Při nalepení plocha musí mít dostatečnou rovinu nebo spád pro materiál
 2. Podkladní plochu (beton) řádně penetrujte nebo lepidlo opatřete uváděnou emulzí ke spojení lepených materiálů.
 3. V případě nutnosti plochu spádujte stěrkami u kterých uvádí výrobce povolenou tloušťku spádování plochy (ano jsou stěrky určené ke spádování)
 4. Po přípravě plochu opatřete hydroizolací a izolačními rohy ke stěnám
 5. Při lepení dlažby na finální plochu lepte na kontakt – natáhněte jak plochu tak dlažbu lepidlem a lepte proti sobě!
 6. Při lepení dbejte na venkovní teplotu z důvodu vysychání lepidla nebo stěrkové hmoty! Plochy se lepí v nepřímém žáru sluníčka za uvedeném rozmezí teplot výrobcem aby nepřesychali!
 7. Spárujte po dokonalém vyschnutí ploch
 8. Dlažbu a spárovací hmotu opatřete tzv. krycím impregnačním nátěrem 

Jako zároveň montážní firma doporučujeme montáž naším odorníkem na pokládku dlažby, výhodou je kompletní zhotovení a záruka na provedené dílo. Po zkušenostech doporučujeme stavební chemii Ceresit, která nabízí kompletní postup pro lepení venkovních ploch.

Položte si otázku: Stačí flexibilní lepidlo a penetrace pro pokládku na terasu, která má celou noc 15 stupňů Celsia po nulou a celé dopoledne na ní svítí slunce (ještě horší na tmavou dlažbu) a má +10 stupňů Celsia?

Odpověď je: Penetrace a flexi lepidlo určitě neudrží teplotní rozdíl materiálů 25 stupnů tak v krátké době, jelikož odpoledne už zase mrzne! Nashromážděná voda pod dlažbou s ní udělá to samé jako když dáte pivo do mrazáku. V první fázi problém začíná na rizikových spojích podkladního betonu nebo okrajích obvodu terasy. Nepraskne první rok, ale druhou nebo třetí zimu.. Je to takový rozsah, že nemusíte opravovat, ale rovnou měnit!

Doporučujeme: Buď správný postup dle dodavatele stavební chemie, udělat zimní zahradu a ochránit dlažbu proti vnějším vlivům nebo se do ničeho nepouštět !

Pro Vaší lepší orientaci jsme série obkladů a dlažby roztřídili do několika stylů:

STANDARNÍ STYL OBKLADŮ A DLAŽBY, kde klademe důraz a reagujeme na cenu bežně nabízených materiálů a designu.

KLASICKÝ STYL OBKLADŮ A DLAŽBY, u kterého zvýrazňujeme imitace mramoru, jednoduše hezkou klasiku.

MODERNÍ STYL OBKLADŮ A DLAŽBY, který nabízí série posledních trendů a designových vkusů dnešní doby.

LUXUSNÍ STYL OBKLADŮ A DLAŽBY, propracovaný do detailu, neobviklý, jedinečný!

RETRO STYL OBKLADŮ A DLAŽBY, který Vás vrátí do dob ručně propracovaných materiálů s výraznými doplňky dotažených až do konce detailu, které k tomuto stylu patří a musí být.

Obklady a dlažby vybíráme a hodnotíme na výstavách a prezentacích výrobců, stále Vám aktualizujeme databázi spoustou novinek a změn. Každá série projde firemním meetingem a ohlasy zákazníků, ty nejhezčí a cenově dostupné série obkladů a dlažeb prezentujeme a nabízíme v našich prodejnách.

Zajištujeme také montáže obkladů a dlažeb dle odsouhlaseného grafického návrhu ve smluvně dohodnutém termínu. Montáže provádíme do novostaveb, rekonstukcí rodinných domů nebo bytového jádra. Montáže je potřeba dohodnout předem, pokud je to montáž do rekonstrukce doporučujeme zaměření technikem nebo zaslání fotodokumentace, pro přesnost cenové nabídky.

CO NENABÍZÍME jsou obklady a dlažby extra levné, vždy jejich akční nabídka má důvod na ceně a pro nás ze zkušenosti je to práce navíc, mít nespokojeného zákazníka i když to na začátku vypadá slibně! Tuto práci za nás dělají hypermarkety a velkoprodejny :-), kde buď najdete stejné zboží o hodně dražší většinou s obrovskou akcí nebo to druhé nesmyslně levné, přímoúměrné s kvalitou! Hlavně bez servisu k zákazníkovi, který ani jeden z prodejců nedokáže, jelikož za týden už mají zase jiné. Pokud nabízíme extralevné obklady, tak jedině v našich Výprodejích zbytků ze zakázek nebo popsané druhé jakosti přímo od výrobce. Pokud hledáte poměr cena a kvalita vždy si výběru stylu zadejte ,,Standardní styl´´ a filtr Vám vždy nalezne zboží slušného standartu za přijatelnou cenu, se zárukou.

Záruka obkladů a dlažby platí vždy co určuje výrobce, minimálně však podle zákona. Upozorňujeme však, že u většiny výrobců se nevztahuje na uváděný rozměr při nalepení na stěnu. Buďte na pozoru u všech dlažeb např. rozměr 30x60cm je rovný a přesný, všechny stejné dle popisu výrobce, ale jsou určené na obkládání nad sebe, tzn. že jak vodorovné tak svislé spáry na sebe pasují, ale pokud by jste je dali na vazbu jako cihlu – tzn. že svislé spáry nebudou na sebe pasovat, u většiny sérií vzniká problém s přesností pokládky, jelikož se lisují. Pokud vyloženě výrobce nepíše, že je materiál určený na pokládku na vazbu, buďte na pozoru!

Nabízíme obklady a dlažby dovážené z celé Evropy a hlavně tuzemské, všechny tyto série jsou dostupné do týdne nebo ihned, pokud je máme skladem v Čechách, pokud se vozí tak se termín dodání prodlužuje o dopravu materiálu z keramiček, tzn. 10-21 dní. Vždy říkáme, že si stěny neobkládáte na týden ani měsíc, proto se vyplatí počkat na sérii která se Vám opravdu líbí! Dalším argumentem dodání, veškeré objednané množství dostanete v jednom odstínu a šarži, 1.jakosti, pokud není uvedeno jinak. Vždy při dodání zboží si uschovejte minimálně jeden karton objednaného odstínu, jelikož v případě doobjednání můžeme poptávat v keramičce přímo číslo odstínu a šarže materiálu. Nezapomínejte také na váhu, jedno balení obkladu nebo dlažby váží cca. 15-25kg a při dopravě Vás to může nepříjemně překvapit. Nabízíme dopravu obkladů a dlažby po celé České a Slovenské republice nebo vlastního odběru na uvedených odběrných místech (zdarma) kam plánujeme pravidelné závozy.

Koupelny Obselka na Facebooku