Koupelnový nábytek
Nabídka
Víte že ...?

Inspirujte se naším koupelnovým nábytkem, který Vám představujeme v mnoha barevných kombinacích, tvarech a stylech. U umyvadlové skříňky vždy konkrétní umyvadlo pasuje na konkrétní nábytkovou sérii. Nikdy nehledejte první umyvadlo a pak spodní skříňku, vždy je to originální sestava, která na sebe pasuje ve vybrané sérii! Vyjímkou jsou odkládací desky nebo samostatné skříňky pod jakékoli umyvadlo, které je zavěšené na stěně nebo bude postavené na desce.

Jednotlivé série Vám řadíme dle šířky, tzn. např. 60cm skříňka + umyvadlo.

Nábytek je většinou sestavený a připravený k namontování na stěnu, pokud není stěna nosná, je možné dokoupit u závěsných skříněk nožičky. Převaha nabízeného nábytku za solidní cenu má ve výbavě zpomalovací pojezdy a kvalitní umyvadlo, kvalitní korpus a volbu odstínů čela, korpusu a typu madel.

Každý zákazník si určitě přijde na své, jelikož u nabízeného nábytku je možné kombinovat čelní a boční plochy v nabízených odstínech za velmi krátkou dodací dobu. Každá série nábytku obsahuje mnoho doplňkových skříněk, poliček, zrcadel s úložným prostorem.

Jelikož se intenzivně zabýváme rekonstrukcí bytových jader a řešíme nábytek i pro malé prostory, nabízíme Vám vybraný WC nábytek, který splňuje tyto účely v bytových jádrech nebo samostatných WC. 

Samozřejmostí je volba odstínů, tvaru umyvadel a stylu, do kterého nábytek pasujete.

Koupelny Obselka na Facebooku