GRAFICKÉ NÁVRHY

                                                                 

                  Ukázka grafických návrhů                                 Ukázka grafických návrhů 

                koupelen  pro bytové jádro:                            koupelen pro novostavbu:

Grafický návrh a uspořádání koupelny vytváříte přímo s proškoleným specialistou. U návrhu koupelny je nutné si s grafikem dohodnout termín předem, poté si vyhradí čas přímo na Vaší vysněnou koupelnu a dá ji maximum. 

KOUPELNA ZA KORUNU: délka zadání 1-3 hodiny, cena obsahuje možnost 2 schůzek na změny uspořádání, cenovou nabídku s detailním rozpisem materiálů dle zhotoveného finálního plánu a výběru zařizovacích předmětů (1 koupelna vč.WC). Vše dohodnuté Vám okótujeme a předáme technický půdorys včetně 3D pohledů pro instalatéra nebo montážní firmu, tedy pokud se nedohodnete s námi i na montážích. V tomto případě vše předáváme svým technikům a připravujeme Vás o další starost, kterou předáme našim montážníkům po dohodě na ceně za provedené montáže. Průběh realizace koupelny, termín a ceny montáží Vám sdělíme do 7 dnů po předání půdorysu Vaší koupelny v novostavbě.

  

BYTOVÉ JÁDRO ZA KORUNU: v případě kreslení anávrhu bytového jádra za symbolickou jednu Korunu(1 koupelna + WC) doporučujeme naše osobní zaměření, jelikož si musíme změřit veškeré obvodové panelové stěny a přesné umístění konstrukce šachty včetně jejich rozměrů. Poté společně navrhneme umístění příček bytového jádra včetně jejich potřebných tlouštěk, které umístíme tak, aby zbývalo co nejvíce prostoru i pro kuchyň, průchod okolo atd. Při návrhu bytového jádra hledíme nejenom na koupelnu, ale i na okolní prostor. Při sestavení návrhu bytového jádra Vám také předáme okótovaný půdorys kuchyně, se kterým můžete navštívit kuchyňské studio nebo truhláře a rovnou řešit umístění v kuchyni, která se většinou instaluje ihned po rekonstrukci bytového jádra v těsné návaznosti. Pokud máte zájem i o montáž, předáme Vám termín zahájení a ukončení díla bytového jádra a další den po nás může nastoupit truhlář na montáž kuchyně. Termíny našich montážních profesí koordinujeme tak, aby na sebe navazovali a dílo bylo předané v dohodnutém termínu.

  

BAREVNÝ GRAFICKÝ NÁVRH KOUPELNY ve 3D : při osobní schůzce návrh On-line na LCD TV. Délka zadání 2-3 hodiny. Cena obsahuje možnost 1 další schůzky na změny uspořádání nebo grafiky, cenovou nabídku s detailním rozpisem materiálů dle zhotoveného finálního plánu a 3D návrhu. V grafickém návrhu řešíme vystředění a odsouhlasení někdy nehezkých dořezů ploch obkladů a dlažby vůči stěnám nebo zařizovacím předmětům (tyto detaily tím pádem neřešíte na stavbě kompromisem pod tlakem montážníka, ale přímo s námi a jste připraveni předem si vše ohlídat a odsouhlasit). Jednoduše vše máte virtuálně za sebou a víte co Vás čeká si ohlídat. Pokud nám realizaci koupelny zadáte k montáži na klíč, tyto starosti řešíme my za Vás a předáváme Vám hotové dílo.

  

BAREVNÝ GRAFICKÝ NÁVRH BYTOVÉHO JÁDRA ve 3D : při osobní schůzce návrh On-line na LCD TV. Délka zadání 2-3 hodiny. Cena obsahuje možnost 1 další schůzky na změny uspořádání nebo grafiky, cenovou nabídku s detailním rozpisem materiálů dle zhotoveného finálního plánu a 3D návrhu. Z finální odsouhlasené podoby návrhu Vám zpracujeme rozpis odstínů a podrobnou cenovou nabídku obkladů, dlažeb, stavební chemie, zařizovacích předmětů a popřípadě ceny montáží, dle společné dohody a výběru koupelnového vybavení.

  

Grafický návrh šetří především Vaše peníze a čas, jelikož Vám předáme plány k Vaší úspěšné plynulé realizaci!

 Pokud nejste poblíž našich prodejen, grafický návrh je možné sestrojit na dálku po zadání přesných požadavků.

K vytvoření grafického návrhu potřebujeme:

Přesné rozměry půdorysu koupelny nebo bytového jádra, které mohou být nakreslené v ruce s čitelnými kótami nebo nám stačí kopie projektu.

  1. Délky jednotlivých stěn koupelny, měřte od vstupních dveří po směru hodinových ručiček
  2. Výšku místnosti od čisté podlahy
  3. Šířku, výšku okna, výšku okna od čisté podlahy, hloubku zapuštění okna do stěny a vzdálenost okna od pravého rohu při pohledu na něj.
  4. Šířku a výšku otvoru dveří a vzdálenost od pravého rohu při pohledu na stěnu v koupelně
  5. Rozměry výklenků, přizdívek atd.
  6. V podkrovních koupelnách nás zajímá výška svislé stěny od čisté podlahy k začátku lomu šikminy, šířka x délka vodorovného stropu mezi stěnami a šikminou, popřípadě úhel šikmé střechy nebo foto.
  7. Vaší předběžnou představu o uspořádání  koupelny.

Formulář k doplnění najdete v odkazu :

  1. NOVOSTAVBY
  2. BYTOVÉ JÁDRA
  3. DLAŽBY

Při jednání na dálku potřebujeme rozepsat vaše představy o umístění, typu zařizovacích předmětů a stylu koupelny. Styl koupelny Vám na webu pro Vaší inspiraci rozdělujeme na moderníklasickýstandardníretro a luxusní. Zařizovací předměty koupelny je možné dále třídit dle tvaru, termínu dodání atd.

Nechte se inspirovat v odkazu příklady realizovaných grafických návrhů koupelen rodinných domů nebo bytových jader.